Aktuality

REKONSTRUKCE FOTBALOVÉHO HŘIŠTĚ

 

V sobotu 7.3.2020 započaly práce na rekonstrukci fotbalového hřiště v areálu Na Šancích. Cca 1/3 původního hřiště (v části pod volejbalovým hřištěm) bude přebudována na hřiště pro malou kopanou s novým povrchem.

Rádi bychom toto hřiště zprovoznili během měsíce dubna 2020. Na zimní sezónu zvažujeme instalaci přetlakové haly na nově vybudované sportoviště.

 

Zbývající 2/3 plochy původního fotbalového hřiště jsou klientům stále k dispozici. Níže uvádíme nové ceny za zmenšené sportoviště:

 

Ceník fotbalového hřiště platný od 7.3.2020
  Cena 
pronájem hřiště (1 hod) 600 Kč
osvětlení hřiště (1 hod) 200 Kč

 

 

 

stav rekonstrukce k 27.4.2020

 

stav rekonstrukce k 20.3.2020

 

 

 

 

LETNÍ TENISOVÉ KEMPY 2020

Vážení klienti, vypsali jsem termíny letních tenisových kempů pro rok 2020. Informace naleznete na letácích uvedených níže, pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@tenisduda.cz

 

Budeme se těšit,

 

Tenis Hostivař

 

 

 

 

 

 

 

NOVĚ - přístupové čipy do budovy fotbalových šaten

 

Vážení klienti,

 

pro zkvalitnění služeb jsme v budově fotbalových šaten instalovali nový systém zabezpečení - pro vstup bude nutné mít k dispozici čip opravňující držitele k užití šaten.

 

 

Věříme, že tím přispějeme v Vašemu většímu pohodlí a bezpečnosti.

 

Tenis Hostivař

 

 

 

 

 

 

Hledáme posilu na recepci

 

Aktuálně hledáme posilu na práci na recepci v Tenis Hostivař na zkrácený úvazek. Pro více informací nás kontaktujte na emailové adrese info@tenishostivar.cz, nebo na čísle 606916916.

Těšíme se na Vás,

 

Tenis Hostivař