Aktuality

REKONSTRUKCE FOTBALOVÉHO HŘIŠTĚ

 

V sobotu 7.3.2020 započaly práce na rekonstrukci fotbalového hřiště v areálu Na Šancích. Cca 1/3 původního hřiště (v části pod volejbalovým hřištěm) bude přebudována na hřiště pro malou kopanou s novým povrchem.

Rádi bychom toto hřiště zprovoznili během měsíce dubna 2020. Na zimní sezónu zvažujeme instalaci přetlakové haly na nově vybudované sportoviště.

 

Zbývající 2/3 plochy původního fotbalového hřiště jsou klientům stále k dispozici. Níže uvádíme nové ceny za zmenšené sportoviště:

 

Ceník fotbalového hřiště platný od 7.3.2020
  Cena 
pronájem hřiště (1 hod) 600 Kč
osvětlení hřiště (1 hod) 200 Kč

 

 

 

 

 

 

 

LETNÍ TENISOVÉ KEMPY 2020

Vážení klienti, vypsali jsem termíny letních tenisových kempů pro rok 2020. Informace naleznete na letácích uvedených níže, pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@tenisduda.cz

 

Budeme se těšit,

 

Tenis Hostivař

 

 

 

 

 

 

 

NOVĚ - přístupové čipy do budovy fotbalových šaten

 

Vážení klienti,

 

pro zkvalitnění služeb jsme v budově fotbalových šaten instalovali nový systém zabezpečení - pro vstup bude nutné mít k dispozici čip opravňující držitele k užití šaten.

 

 

Věříme, že tím přispějeme v Vašemu většímu pohodlí a bezpečnosti.

 

Tenis Hostivař

 

 

 

 

 

 

Hledáme posilu na recepci

 

Aktuálně hledáme posilu na práci na recepci v Tenis Hostivař na zkrácený úvazek. Pro více informací nás kontaktujte na emailové adrese info@tenishostivar.cz, nebo na čísle 606916916.

Těšíme se na Vás,

 

Tenis Hostivař